Jarní věštba (2008)

První jarní den se dá využít na leccos: můžeš začít s novým předsevzetím, můžeš se rozhodnout, že konečně budeš cvičit (naučíš se anglicky, budeš si uklízet pokojík – fantazii se meze nekladou), ale taky se můžeš rozhodnout, že nakoukneš do budoucnosti. Jedná se o tak zvanou čtvrtletní věštbu, kterou můžeš provádět o jarní a podzimní rovnodenností a o letním a zimním slunovratu. Letos vstupuje Slunce do znamení Berana ve čtvrtek 20. března v 6 hodin 49 minut – a ty si můžeš hned ráno zjistit, jak se ti bude dařit v dalších třech měsících.*

(*Pozn.admin.: Další data můžete získat například na stránkách „Jaké jsem znamení?“ tohoto webu.)

JAK SE TO DĚLÁ?

Na rozdíl od ostatních věšteckých metod jde o takovou, která je naprosto jednoduchá a kterou bys měla bez problémů zvládnout. Večer 19. března si musíš nachystat k posteli dvě kostky – třeba od Člověče, nezlob se (to, že si je chystáš večer nemá žádný zvláštní význam, ale pokud se ráno hůř probouzíš a máš ve svých věcech chaos, nemuselo by se ti je podařit najít). Hážeš jen jednou a to, co tě čeká, zjistíš podle kombinace čísel, která padla.

Když ti kostky ukážou 1 + 1

Dávej si pozor na konflikty, protože k ničemu rozumnému nevedou. Nedělej problémy z maličkostí, a pochop, že ostatní mohou mít sice jiné názory, ale přesto tě mají rádi.

Když ti kostky ukážou 1 + 2

Ideální partner neexistuje a čím dřív se s tím smíříš, tím je to pro tebe lepší. Můžeš si ale najít někoho, kdo tě má rád a toho se potom snažit svému ideálu připodobnit.

Když ti kostky ukážou 1 + 3

Najednou máš kolem sebe spoustu skvělých lidí a ti jenom touží po tvé společnosti. Užívej si krásného jara plného zábavy, ale nezapomeň, že nároky na tebe má i škola.

Když ti kostky ukážou 1 + 4

Najednou se všechno pohne a tobě se tvá přání začnou plnit jedno za druhým. Máš šance na splnění všeho, co si přeješ a hlavně na cesty do ciziny, kde se ti bude moc dařit.

Když ti kostky ukážou 1 + 5

Letošní jaro důkladně protestuje tvou trpělivost. Naštěstí máš rozum a nesnažíš se to, co nejde, lámat přes koleno. Jaro zvládneš a v létě už bude všechno v pořádku.

Když ti kostky ukážou 1 + 6

Sokyně, které se ti postaví do cesty, musíš brát zcela vážně. Miláček se zatím tváří, jako by ho vůbec nezajímaly, ale není pochyb o tom, že on naopak velice zajímá je.

Když ti kostky ukážou 2 + 2

To, že se musíš naučit i něco nového, rozhodně neber jako újmu. Veškeré změny jsou ti ku prospěchu a dokonce jimi upoutáš pozornost jinak naprosto nedosažitelného kluka.

Když ti kostky ukážou 2 + 3

Všechno jde tak, jak má, a jak si přeješ. Nečekej nic převratného, ale taky se nemusíš ničeho bát. Připrav se na krásnou lásku, která ti do života vnese vytouženou radost.

Když ti kostky ukážou 2 + 4

Ze zklamání si nic nedělej. Prožíváš je jenom proto, aby ses ujistila, že tě nic nerozhází a že i po tom, co vypadá jako prohra, vstaneš a půjdeš vstříc dalším úspěchům.

Když ti kostky ukážou 2 + 5

Do nové lásky se nevrhej, protože se ukáže, že to není k ničemu. Možná by bylo lepší, kdybys letošní jaro prožila sama a počkala si na léto, které ti přihraje toho pravého.

Když ti kostky ukážou 2 + 6

Rozhodovat se nemusíš, protože se tvé problémy řeší samy od sebe. Stejně tak si nedělej starosti kvůli kamarádkám, protože se ukážou daleko vynalézavější, než bys řekla.

Když ti kostky ukážou 3 + 3

Sáhni po všem, co ti život nabízí a buď za to vděčná. Možná budeš muset ukázat odvahu, ale když se rozhodneš, že budeš bojovat, pomůžou ti veškeré zemské i vesmírné síly.

Když ti kostky ukážou 3 + 4

Jenom na tobě záleží, zda pochopíš, že všechno nemusí být podle tvých představ a přesto to může být dobré. Oprosti se od své představy štěstí a vychutnávej si skutečnost!

Když ti kostky ukážou 3 + 5

Hádky, které mezi tebou a partnerem neustále vybuchují, tě už přestávají bavit. Zatím jsi s ním měla trpělivost, ale teď už přemýšlíš, zda jí neprojevuješ až příliš mnoho.

Když ti kostky ukážou 3 + 6

Nestarej se o to, co nemůžeš vlastními silami ovlivnit. Některé záležitosti prostě musíš brát jako osud a nesnažit se nad nimi zvítězit, protože se ti to bohužel nepovede.

Když ti kostky ukážou 4 + 4

O svou lásku budeš muset bojovat, ale nakonec se ti to podaří. Když ho však získáš, přestane tě rázem bavit a ty budeš pořád dokola přemýšlet, co jsi na něm vlastně viděla.

Když ti kostky ukážou 4 + 5

Jsi jako na houpačce. Týká se to hlavně školy, kde se ti jedničky a pětky pravidelně střídají a ty ani netušíš, zda budeš na konci roku mít vyznamenání nebo zda propadneš.

Když ti kostky ukážou 4 + 6

Některé věci vidíš v horším světle, než si doopravdy zaslouží. Snaž se na okolní svět dívat optimisticky a hlavně si nemysli, že se tvé nejhorší předtuchy musí splnit.

Když ti kostky ukážou 5 + 5

Musíš se rozhodnout mezi dvěma lidmi, dvojí prací nebo dvojím typem studia. Nech se vést srdcem a kromě okamžitého prospěchu při tom přemýšlej i o vzdálenější budoucnosti.

Když ti kostky ukážou 5 + 6

Problémy nemáš, plány se ti daří, v lásce je to naprosto skvělé. Pozor si dávej na závistivé lidi, kteří se s tvým štěstím neumí vyrovnat a moc by tě chtěli vidět v slzách.

Když ti kostky ukážou 6 + 6

Štěstí máš občas víc než rozumu. Momentálně můžeš riskovat tak, že si i rození hazardéři budou zakrývat oči, aby se na to nemuseli dívat, a ty přesto bereš hlavní výhru.