Numerologie (2007)

Jsi zamilovaná? Přemýšlíš neustále nad povahou svého miláčka a nevíš, co si o něm máš myslet? Prožíváte po prvním nadšení chvíle, kdy máš pocit, že si nerozumíte a chtěla bys vědět, zda a kdy se to zlepší? Na všechny tyto otázky ti dává odpověď numerologie. S její pomocí roztřídíš všechny partnery, které ti osud do cesty přinese, do devíti skupin a tím o nich získáš základní informace. A to, co s nimi potom uděláš, je opravdu jen na tobě…

JAK NA TO?

V první řadě musíš zjistit, kdy se tvůj vyvolený narodil. Občas to sice může být práce téměř detektivní, ale nepochybujeme, že si jako inteligentní mladá dáma poradíš. Potom vezmeš papír a tužku, napíšeš jeho datum narození a sečteš jednotlivé cifry.

PŘÍKLAD:

Tvůj drahoušek se narodil 21. srpna 1992, což je 21.8.1992. Sečteš tedy 2+1+8+1+9+9+2=32, potom sečteš obě cifry – tedy 3+2 a vyjde ti 5. Jací tedy partneři podle jednotlivých čísel jsou?

KDYŽ TI VYJDE:

1 – Je to kluk, který umí lehce navazovat známosti a bez problémů tě ukecá. Hned zpočátku tě překvapí (možná i vyleká) svou vášnivostí a taky tím, že se chová tak, jako by měl vždycky pravdu. Když se mu postavíš, vypukne vzápětí Itálie. Pokud máš ráda výměny názorů, ber, pokud se hádat nechceš nebo neumíš, jdi od toho.

2 – Jde o romantika, který ti bude nosit kytičky, bude ti psát verše, skládat hudbu a vůbec se bude snažit, aby sis každou chvíli uvědomovala, že tě miluje. Občas ale můžeš mít pocit, že pro něj nejsi ani tak důležitá ty jako osoba, ale že potřebuje být zamilovaný a je mu celkem jedno, do koho. Energii z něj nedostaneš a vůdčí osobností ve vašem vztahu musíš být ty.

3 – To, co od partnerství čeká, je jako z telenovely – je to krásné a stejně tak nereálné. Byl by nejspokojenější, kdybys byla všeobecně známá a proslulá, takže by se tebou mohl chlubit, ale také bys ho milovala a měla na něj vždycky čas. K tomu všemu bys měla být krásná, bohatá, do něj neustále zamilovaná a ještě bys měla mhouřit oko nad jeho neustálými úlety.

4 – I když tě miluje tak, že by se kvůli tobě nechal bez problémů rozkrájet, bude s ním trochu problém, protože se za své city stydí a velice nerad o nich mluví nahlas. Když ti ale řekne, že tě miluje, myslí to opravdu vážně a na žádnou jinou se ti ani nepodívá. Občas můžeš mít sice pocit, že do jisté míry supluje tvé rodiče, ale pokud toužíš po spolehlivosti a ochraně, nemohla sis vybrat lépe.

5 – Jsi s ním v pohodě. Má chuť do života, není otrávený a znuděný, rád sportuje, ale přesto pořád sní o velké lásce. Pokud vydržíš a nebudeš ho zbytečně provokovat jinými kluky, kteří se kolem tebe točí, budete si žít jako v ráji. Je na něj totiž spolehnutí a na to, že se nedá svést tou potvorou z béčka, můžeš dát ruku do ohně.

6 – Nějak nevíš, co si o něm máš myslet. City bere velice vážně a jeho chování ti občas připadá až legrační. Už od mládí sní o domě, který pro tebe jednou postaví a o rodině, kterou v něm s tebou bude mít. Je to však bohužel jediná věc, ve které má jasno. O tom, co chce v životě dělat sám, nemá ani ponětí a s praktickými záležitostmi si poradit neumí. Když se smíříš s tím, že úkoly všedního dne budou na tobě, může to být docela dobré.

7 – Na první pohled vypadá chladně a budí dojem, že má všechno pod kontrolou a že na světě není nic, co by ho dokázalo vyvést z míry. Sám je silný a proto potřebuje stejně silného partnera, který se od něj nenechá ovládat. Když jasně vytyčíš hranice, za které nedovolíš ani jemu jít, bude se nejdříve tvářit překvapeně, ale pak si tě začne vážit, což je stav, který pro svou představu dokonalého partnerství potřebuje.

8 – Je tak krásný a přitažlivý, že mu ráda a s chutí podlehneš. Měla by ses ale připravit na jeho majetnický pud, který je v oblasti citů stejně vyvinutý jako v jakékoliv jiné. Asi nebudeš mít moc kamarádů, protože kamarádství mezi klukem a holkou neuznává, ale zase se bude tak starat, aby ses s ním nenudila, že tě ani nenapadne, že by sis měla nějaké hledat.

9 – Sama nevíš, co vlastně chce. Na jedné straně říká, že si život neumí představit bez rodiny, na druhé by chtěl cestovat a prožívat neskutečná dobrodružství. Partnerku na celý život hledá těžko, protože na ni má požadavky, které jedna osoba splnit prostě nemůže. Přesto spolu můžete prožít krásnou lásku, která později bezbolestně přejde do vyrovnaného přátelství.

Tak co, už víš, jaké číslo charakterizuje tvého miláčka? Pokud ano, můžeš se těšit na příští číslo našeho časopisu, které ti přinese stručnou charakteristiku pro tebe a možná i tabulku, ze které můžeš zjistit, zda mezi vámi bude plápolat pouhý plamínek nebo zda to bude opravdový ohňostroj.