Kurzy

KURZY ASTROLOGIE PRO POKROČILÉ V OSTRAVĚ SPOLEČNĚ S ING. PAVLOU BAUDYŠOVOU JIRKŮ

15. a 16. října 2016 zahajujeme nový, pravděpodobně již poslední ročník kurzu astrologie. Je otevřený všem zájemcům o astrologii, kteří alespoň částečně ovládají základy a chtějí se naučit partnerskou astrologii, tranzity a další prognostické metody včetně horární astrologie, zdravotní tematiky v horoskopu a další specializované okruhy.

Kurz probíhá formou víkendových setkání (sobota a neděle 10 - 17 hodin) jednou měsíčně v prostorách Oázy poznání, Chittussiho 13, Slezská Ostrava. Setkání je ve školním roce celkem devět (15. a 16. října 2016, 5. a 6. listopadu, 3. a 4. prosince a dále v lednu až červnu 2017, podrobnější termíny dohodneme na prvních podzimních setkáních).

Přihlásit se můžete u paní Heleny Čapkové z Oázy poznání, kde se kurzy konají. Kontaktní telefonní číslo 604 402 699. Přihlášení je samozřejmě možné i u kterékoli z nás lektorek. Ing. Pavla Baudyšová - telefon 602 477 707, MVDr. Jarmila Gričová - telefon 777 575 627.

Ubytování je možné v blízkém hotelu. V případě zájmu kontaktujte prosím paní Helenu Čapkovou. Po domluvě s ní je cena ubytování za dvoulůžkový pokoj 1000 korun za jednu noc, za jednolůžkový pokoj 700 korun za noc, obojí včetně snídaně.

Káva a čaj jsou zajištěny v místě konání.

Cena je 2000 za osobu na jeden víkend. Platbu je možno provést předem přes paní Helenu Čapkovou nebo na místě. Při platbě celého ročníku předem (devět víkendů) nabízíme slevu 10%, výsledná částka tedy je 16.200 Kč za rok.

Z kurzů pořizujeme zvukový záznam a účastníci jej obdrží zdarma. V případě absence je možné získat zvukový záznam za 300 korun (v případě předplaceného ročníku samozřejmě zdarma). Více zde: https://www.hvezdopravec.cz/kurzy-a-seminare/kurzy-a-seminare/

 

Kurzy astrologie v Ostravě společně s Ing. Pavlou Baudyšovou Jirků

V říjnu zahajujeme druhý ročník kurzu astrologie. Pokud budete mít zájem, můžete se k nám stále ještě přidat a za minimální úhradu vám poskytneme nahrávky z celého prvního ročníku. Sešla se skvělá skupina a kromě astrologického studia a diskusí jsme si užili i spoustu legrace.

Na prvním kurzu po prázdninách začneme ascendentem ve znameních a budeme probírat planety v jednotlivých astrologických domech.

Kurz probíhá formou víkendových setkání (sobota a neděle 10 - 17 hodin) jednou měsíčně v prostorách Oázy poznání, Chittussiho 13. Setkání bude v druhém ročníku celkem devět (říjen, 2x listopad, leden, únor, březen, duben, květen, červen).

 

Termíny kurzů, přihlášení a další podrobnosti

První letošní setkání je naplánováno na 11. a 12. října 2014. Další termín je 8. a 9. listopadu a naposledy se v tomto roce uvidíme 29. a 30. listopadu.

Přihlásit se můžete u paní Heleny Čapkové z Oázy poznání, kde se kurzy konají. Kontaktem na ni je telefonní číslo 604 402 699. Přihlášení přes internet: 

https://www.oazapoznani.cz/index.php?id=2

 Přihlášení je samozřejmě možné i u kterékoli z nás lektorek. Ing. Pavla Baudyšová - telefon 602 477 707, MVDr. Jarmila Gričová - telefon 777 575 627.

Ubytování je možné v blízkém hotelu. V případě zájmu kontaktujte prosím paní Helenu Čapkovou. Po domluvě s ní je cena ubytování za dvoulůžkový pokoj 1000 korun za jednu noc, za jednolůžkový pokoj 700 korun za noc, obojí včetně snídaně.

Káva a čaj jsou zajištěny v místě konání.

Cena je 2000 za osobu na jeden víkend. Platbu je možno provést předem přes paní Helenu Čapkovou nebo na místě. Při platbě celého ročníku (devět víkendů) předem nabízíme slevu 10%, výsledná částka tedy je 16.200 Kč za rok.

Z kurzů pořizujeme zvukový záznam a účastníci jej obdrží zdarma. V případě absence je možné získat zvukový záznam za 300 korun (v případě předplaceného ročníku samozřejmě zdarma). 

Kurz je v rozsahu dvouleté výuky astrologických základů, na které navazuje dvouletý kurz nadstavbový. Po základním i pokračovacím kurzu obdrží účastníci osvědčení o jejich absolvování. Jedná se o kurz klasické astrologie, kde se vyváženě pracuje jak se znalostmi, tak s intuicí.

Lektorky vám neslibují, že z vás za dva roky vychovají hotové astrology, ale zato mohou slíbit, že vám otevřou bránu k jednomu z největších dobrodružství vašeho života.


Více zde: https://www.hvezdopravec.cz/kurzy-a-seminare/kurzy-a-seminare/