Numerologie pro tebe (2008)

Když jsme otiskli v jednom z loňských čísel první článek o numerologii, ve kterém jsme ti radili, jak odhalit, co se skrývá v tvém miláčkovi, následovala smršť dopisů a mailů. Většina z nich byla nadšená. Konečně jsi dostala do ruky nástroj, který ti pomůže pochopit jeho povahu. Ve valné části se však skrývala poznámka, která volala o stejném článku, ovšem tentokrát orientovaném na dívky. A protože děláme všechno proto, aby se náš časopis stal tvým stálým průvodcem v nejrůznějších životních situacích, tady ho máš.

Předem si nemůžeme odpustit malé opakování. Pokud číslo s numerologií už máš, můžeš tento odstavec vynechat, pokud ne, pročti ho pořádně a hlavně soustředěně počítej, protože i malá chyba celý výsledek zkreslí k nepoznání.

JAK NA TO?

Vezmeš datum narození (své, kamarádky, mamky, tety, babičky – prostě jakékoliv bytosti ženského pohlaví, jejíž charakter hodláš zkoumat), napíšeš ho na papír a sečteš jednotlivé cifry. Když ses narodila třeba 21.ledna 1993, sčítáš takto:

21. ledna 1993 je v číselné podobě 21.1.1993, tedy: 2+1+1+1+9+9+3=26, potom sečteš jednotlivá čísla součtu, tedy 2+6 a vyjde ti 8. Jak tedy ve světle čísel vypadají jednotlivé ženy a dívky?

KDYŽ TI VYJDE:

1 – Jsi rozená vůdkyně a tvůj život provází neustálé změny. Všechny lidi ze svého okolí umíš přesvědčit o správnosti svých názorů. Ráda riskuješ a pokud provozuješ sport, musí být s výraznou adrenalinovou složkou. Je sice pravda, že myslíš spíše na sebe než na ostatní, ale pokud něco prosazuješ, bývá to většinou projekt, který pomůže nejen tobě, ale i ostatním.

2 – Jsi taktní a vlídná a bez problémů se umíš vcítit do situace, ve které se nachází blízcí a přátelé. Lehce navazuješ kontakty. Tvou oblíbenou zábavou je pozorování ostatních lidí a odhadování jejich úmyslů a plánů, což ti vychází tak, že tě občas podezírají z dobře maskovaného jasnovidectví. Ve svých činech se většinou řídíš srdcem a proto neškodí, když občas zapneš i realistické myšlení.

3 – Na tom, jak vypadáš, ti opravdu záleží, protože víš, že krásný zevnějšek je klíč, který ti otevírá srdce ostatních. Ráda se pohybuješ ve společnosti, nesnášíš monotónní práci ani monotónní život. Téměř zcela ti však chybí trpělivost, takže se často stává, že v rozhodující chvíli přestaneš bojovat o něco, na čem ti hodně záleží a vzdáš boj těsně před vítězstvím.

4 – Jediné, co tě upřímně děsí, je riziko, kterému se po celý život důsledně vyhýbáš. Než se do něčeho pustíš, usedneš a poctivě si sepíšeš veškerá pro a proti a zamyslíš se nad důsledky, které z toho pro tebe i pro tvé blízké vyplývají. Jsi velice tvrdohlavá a pokud se rozhodneš, že něčeho dosáhneš, také se ti to podaří. Úspěchu dosahuješ především svou silnou vůlí.

5 – Jsi nadprůměrně inteligentní a pokud se děje něco nového, musíš u toho vždycky asistovat. Jsi nezávislá, chceš mít všechno pod kontrolou a proto tě často pronásleduje stres. Za každých okolností máš kolem sebe spoustu přátel, kteří doufají, že jejich život bude ve tvé společnosti stejně zajímavý jako tvůj. Pozor si dávej na náladovost, která je tvým největším nepřítelem.

6 – Ke štěstí potřebuješ minimálně jednoho člověka, o kterého se můžeš starat. Od mládí toužíš po rodině a po dětech. Máš ráda hosty, kterým vytváříš pravé kulinární skvosty, o jejichž chuti básní ještě příští týden. Obklopuješ se krásnými předměty, můžeš se věnovat nějakému typu umění, ale i návrhářství interiérů nebo podobné zálibě, která se však v tvém případě rychle změní v povolání.

7 – Jsi krásně zvědavá a pokud se kolem tebe vyskytne nějaké tajemství, určitě mu dříve či později přijdeš na kloub. Máš vynikající intuici a když se s ní naučíš pracovat, budeš za všech okolností patřit k vítězům. Jsi nezávislá individualistka, která si jede po své životní dráze a nikomu nedovolí, aby ji ovlivňoval. Jsi ráda samostatná a pocit, že bys někomu měla být vděčná, je ti z duše protivný.

8 – Jsi nesmírně silná osobnost, takže není divu, že často narazíš. Tvoje názory se totiž pohybují v oblasti krajností a o tom, že bys alespoň občas mohla přistoupit na kompromis, nechceš ani slyšet. Když něco děláš, věnuješ se tomu na sto procent. Při jakékoliv činnosti vynikáš důsledností a hlavně organizačním talentem, který z tebe v dospělosti udělá špičkového manažera.

9 – Jsi nejlepším pozorovatelem, jakého kdy země nosila. Většinou se sice pohybuješ v ústraní, ale pokud se k něčemu vyjádříš, budí tvůj názor respekt. Máš vyvinutou fantazii, jsi nápaditá a umíš zvládnout každou situaci, ve které se ocitneš. Jsi nezávislá a že všeho nejvíc nesnášíš lidi, kteří by tě chtěli nějak omezit. Tvým největším životním snem je absolutní svoboda.

To, co jsi dostala do ruky, je ten nejjednodušší nástin numerologie. Pokud se jí chceš věnovat pořádně a přijít na kořen rozporům, k nimž jsi při počítání kamarádek přišla, musíš si obstarat náročnější knížku a tu si důkladně prostudovat. Ať už se pro to rozhodneš nebo ne, přejeme ti hodně štěstí!